Aşurelik Buğday

AB-011
Aşurelik Buğday

Pounded Wheat

Aşurelik buğday, bulgurda kullanılan durum buğdayının aksine yumuşak özellikteki buğdaylardan seçilerek üretilmektedir. Daha çok aşurede ve ülkemizin belli yerlerinde yapılan yöresel bir yemek olan keşkek yemeğinde kullanılan aşurelik buğday; buğdayın yıkanması, kabuğunun soyulmasıyla üretilir.

Online teklif için aşağıdaki formu doldurarak toptan aşurelik buğday siparişi oluşturabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak paket veya çuval olarak temin edebilirsiniz.

 

Protein Kaynağı Lif Kaynağı Potasyum İçerir Kalsiyum İçerir Demir İçerir B Vitamini Magnezyum İçerir Folik Asit

Aşağıdaki formdan siparişinize göre paket veya çuvalı ve baskı şeklini seçiniz

Formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “sepete ekle” butonuna tıklayınız.

 

NOT:

Paketli siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 palete tekabül etmektedir. 24 paletten oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 paletlik karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Çuvallı paletsiz siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 tona tekabül etmektedir. 24 tondan oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 tonluk karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Çuvallı paletli siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 palete tekabül etmektedir. 24 paletten oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 paletlik karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

PAKET

ÇUVAL