Bezelye

BZ-091
Sarı Kırık Bezelye

Yellow Split Peas

Yüksek oranda c vitamini ve lif içeriğine sahip Sarı bezelye, son derece sağlıklı bir besin olup, bakliyat kategorisinde bilinirliliği her geçen gün daha da artmaktadır. Çorba, ana yemek, meze olarak tüketilen, anti oksidan özelliği ile bağışıklık sistemini güçlendiren, kanser başta olmak üzere pek çok hastalığın vücuda girmesine engel teşkil eden bu ürün doktor ve alternatif tıp bilimcilerinin sıkça tüketilmesini tavsiye ettiği yiyecek seçenekleri arasında dır. Kan ekerini dengeleme, kötü kolesterolü düşürme, içeriğinde ki B1 vitamini sayesinde uyku düzenleme ve iştah açma başta olmak üzere daha pek çok konuda insan bedenine büyük yarar sağlamaktadır.

Online teklif için aşağıdaki formu doldurarak toptan bezelye siparişi oluşturabilirsiniz İsteğe bağlı olarak paket veya çuval olarak temin edebilirsiniz.

Lif Kaynağı Düşük Glisemik İndeks B1 Vitamini Düşük Yağ Oranı Yüksek Potasyum Folik Asit Gluten İçermez Protein Kaynağı

Aşağıdaki formdan siparişinize göre paket veya çuvalı ve baskı şeklini seçiniz

Formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “sepete ekle” butonuna tıklayınız.

 

NOT:

Paketli siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 palete tekabül etmektedir. 24 paletten oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 paletlik karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Çuvallı paletsiz siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 tona tekabül etmektedir. 24 tondan oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 tonluk karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Çuvallı paletli siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 palete tekabül etmektedir. 24 paletten oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 paletlik karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

PAKET

ÇUVAL