Maş Fasulye

MF-107
Maş Fasulye

Green Mung Beans

İçerdiği yüksek miktarda protein ve posa ile diyet yapanların ilgisini cezbeden Maş Fasulye, gün geçtikçe daha çok bilinen ve talep gören bir ürün olmaya devam etmektedir. Maş fasulyesi fabrikalarımız içerisinde temizlenip, ayıklanıp, elemesi yapıldıktan sonra nihai halini almaktadır.

Online teklif için aşağıdaki formu doldurarak toptan bezelye siparişi oluşturabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak paket veya çuval olarak temin edebilirsiniz.

C Vitamini Folat İçerir Protein Kaynağı Çinko İçerir Potasyum İçerir Manganez İçerir Bakır İçerir B Vitamini

Aşağıdaki formdan siparişinize göre paket veya çuvalı ve baskı şeklini seçiniz

Formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “sepete ekle” butonuna tıklayınız.

 

NOT:

Paketli siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 palete tekabül etmektedir. 24 paletten oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 paletlik karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Çuvallı paletsiz siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 tona tekabül etmektedir. 24 tondan oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 tonluk karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Çuvallı paletli siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 palete tekabül etmektedir. 24 paletten oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 paletlik karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

PAKET

ÇUVAL