Mercimek

YM-050
Yeşil Mercimek (4,5-5mm)

Green Lentils Eston

Protein, vitamin, mineral kaynağı olan bu yeşil mercimek ön temizleme, taş ayırma, boylama, renk ayırma işlemlerinden geçerek nihai halini alır. Boylama sonucunda 4,5-5mm ebatlarında ölçülendirildiğinde “Eston” diye tabir edilen sınıfa dahil olmaktadır.

Online teklif için aşağıdaki formu doldurarak sipariş oluşturabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak paket veya çuval olarak temin edebilirsiniz.

Yüksek Protein Lif Kaynağı Sodyum Yüksek Potasyum A Vitamini Demir K Vitamini C Vitamini

Aşağıdaki formdan siparişinize göre paket veya çuvalı ve baskı şeklini seçiniz

Formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “sepete ekle” butonuna tıklayınız.

 

NOT:

Paketli siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 palete tekabül etmektedir. 24 paletten oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 paletlik karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Çuvallı paletsiz siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 tona tekabül etmektedir. 24 tondan oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 tonluk karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Çuvallı paletli siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 palete tekabül etmektedir. 24 paletten oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 paletlik karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

PAKET

ÇUVAL