Patlayan Mısır

MS-080
Patlayan Mısır

Popcorn

Sert bir yapıya sahip olan cin mısır olarakta bilinir. Sadece patlatılmak amacıyla kullanılabilir bir yapıya sahiptir. Keyifli bir atıştırmalık olarak sohbetlere eşlik eden bu lezzet, tesislerimizde temizleme, eleme vb. aşamalardan geçerek nihai halini alır.

Online teklif için aşağıdaki formu doldurarak toptan bezelye siparişi oluşturabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak paket veya çuval olarak temin edebilirsiniz.

Sodyum İçerir Potasyum İçerir Kalsiyum İçerir A Vitamini Demir İçerir B Vitamini C Vitamini Lif Kaynağı

Aşağıdaki formdan siparişinize göre paket veya çuvalı ve baskı şeklini seçiniz

Formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “sepete ekle” butonuna tıklayınız.

 

NOT:

Paketli siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 palete tekabül etmektedir. 24 paletten oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 paletlik karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Çuvallı paletsiz siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 tona tekabül etmektedir. 24 tondan oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 tonluk karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Çuvallı paletli siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 palete tekabül etmektedir. 24 paletten oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 paletlik karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

PAKET

ÇUVAL