Pirinç

PR-016
Trakya Baldo Pirinç

Trakya Baldo Rice

Ülkemizde Trakya bölgesinde yetişen ve iri taneli olan Trakya Baldo Pirinç tesislerimizde çeltik ayrımı, hafif tane, taş ayırma, temizlenme, renk ayrımı ve parlatma işlemleri ile son halini alır.

Online teklif için aşağıdaki formu doldurarak Trakya Baldo Pirinç siparişi oluşturabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak paket veya çuval olarak temin edebilirsiniz.

Lif Kaynağı Düşük Glisemik İndeks B1, B2, B6, PP, E ve F Vitamini Düşük Yağ Oranı Yüksek Potasyum Folik Asit Gluten İçermez Protein Kaynağı

Aşağıdaki formdan siparişinize göre paket veya çuvalı ve baskı şeklini seçiniz

Formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “sepete ekle” butonuna tıklayınız.

 

NOT:

Paketli siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 palete tekabül etmektedir. 24 paletten oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 paletlik karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Çuvallı paletsiz siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 tona tekabül etmektedir. 24 tondan oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 tonluk karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Çuvallı paletli siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 palete tekabül etmektedir. 24 paletten oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 paletlik karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

PAKET

ÇUVAL