Toptan Bakliyat

Toptan bakliyat ürünleri için aşağıdaki formdan bizimle iletişime geçerek ürünlerinizi sipariş edebilirsiniz. Toptan bakliyat fiyatları ile alakalı olarak sizlere en kısa sürede dönüş yaparak yardımcı olacağız. Toptan ürünlerinizi isterseniz paket olarak isterseniz de çuval olarak alabilirsiniz. Ürünlerimiz taze ve en yüksek kalitededir. Toptan alımlarda siparişler hızla iletilirken herhangi aksaklık yaşanmaması adına tüm işlemler aşamaları dikkatle yürütülmektedir.

Pirinç ülkemizde mısır ve buğdaydan sonra en çok ekimi yapılan üründür. Günümüzde hemen hemen her sofrada yerini alan pirinç kullanım alanı gün geçtikçe artarak çeşitlenmektedir. İsterseniz pilavlarda kullanılabileceği gibi çorba ve salatalarda da sıkça karşımıza çıkmaktadır. Lezzetini kalitesinden alan pirincin ise bir çok çeşiti vardır.  Kırık pirinç, baldo pirinç, osmancık pirinç en çok tercih edilenler arasındadır. Pirinç kalori değeri yüksek olsa da lezzeti diğer pilav türlerine göre daha çok tercih edilmektedir. Başhan olarak sizlere sunduğumuz tüm pirinç çeşitleri kalite değeri yüksektir. Toptan pirinç siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mercimek yüzyıllardır ülkemizde en çok kullanılan bakliyat türüdür. İlk bulunduğu günden bu yana en çok çorba olarak sofralarımızda karşımıza çıkar. Doyurucu ve lezzetli olması nedeniyle misafir sofralarının baş tacıdır. Lezzet değerini arttırabilmek için baharat ve sebzelerle desteklenerek vitamin değerlerini arttırmak için ise kemik sularıyla desteklenmektedir. Özellikle çocuklarımız ek gıdaya geçtiği dönemden itibaren sık sık kullanılan mercimek çorbası doktorların tavsiye ettiği bir öğündür. Faydaları saymakla bitmeyen mercimek lezzeti açısından kalitesi büyük önem taşır. Başhan olarak mercimek siparişi işlemlerinizi Toptan mercimek olarak yapabileceğiniz gibi paket ve çuval olarak da yapabilirsiniz.

Kuru fasulye içeriğinde yüksek lif bulundurması nedeniyle sağlık açısından oldukça faydalıdır. Protein değerleri oldukça yüksektir. Bu nedenle tok tutarak doyurucu bir öğün olarak kullanılabilir. Diyet menülerinde et ve tavuğa eşdeğer olarak öğünler olarak eklenebilir. Böylece protein miktarını arttırarak vücuttan yağ yakımı arttırılabilir. Ana yemek olarak et ve kemikle pişirilebileceği gibi haşlandığında pilaki olarak soğuk lezzet şeklinde de kullanılabilir. Bazı yöresel lezzetlerde dolma ve sarmalarda dahi kullanılmaktadır. Toptan fasulye olarak sipariş taleplerinde firmamızla iletişime geçebilir anında fasulye fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nohut içeriğindeki protein değerleri açısından oldukça faydalı bir bakliyat türüdür. Özellikle kadınlık hormonlarına sağladığı yarar itibariyle kadınlar tarafından tüketildiğinde faydası iki kat artmaktadır. Kemikli etlerle pişirildiğinde oldukça lezzetli bir ana yemek olarak sofralarımızı lezzetlendirir. Yalnızca ana yemeklerde değil aynı zamanda zeytinyağlı salatalarda  ve pilavlarda da kullanılabilir. Humus , falafel gibi çok çeşitli kullanım alanına sahiptir. Haşlanarak kullanıldığında sindirimi daha kolaylaşır. Toptan nohut olarak siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilir nohut fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bulgur ilk Türk toplumlarından bu yana sofralarımızda olan geleneksel bir lezzettir. Özellikle bulgur pilavı olarak kullanılan pilavlık bulgur çeşitleri ile birbirinden lezzetli ve doyurucu pilavlar yapılabilir. Son dönemlerde özellikle şehriyeli bulgur çeşitleriyle farklı türlerde pilavlar yapılmaktadır. Sindirimi kolay olması ve içeriğinde şeker ve nişasta bulunmaması nedeniyle düşük kalorili beslenme menülerinde kullanılabilir. Toptan bulgur siparişi yapmak isteyenler ürün detayında bulunan toptan sipariş linkinden girerek bizimle iletişime geçebilir Başhan kalitesine hızla sahip olabilirsiniz.
 

Barbunya baklagiller içinde renkli kurufasulye görünümünde olan bazı yemeklerde kuru fasulye gibi kullanılabilen bir bakliyat türüdür. Pişme özelliği olarak daha kısa sürede pişerken lezzet olarak da daha kıvamlı bir yapıya sahiptir. Protein değerinin yüksek olmasının yanında lifli yapısı sayesinde sindirimi oldukça kolaydır. Ana yemek olarak pişirilebildiği gibi çorbalarda ve zeytinyağlılarda da oldukça sık kullanıma sahiptir. Toptan barbunya olarak sipariş yapmak isteyen müşterilerimiz ilgili form üzerinden kolayca bize ulaşarak Başhan kalitesine kolayca ulaşabilirsiniz.